Dřevěné obklady

INTERIEROVÉ OBKLADY

Nedílnou součástí interieru jsou obklady stěn a stropů. Naše firma vám nabízí sortiment obkladových panelů šachovnicového a jiného tvaru nebo prken opatřených perem a drážkou, které jsou určeny pro montáž jak na podkladový rošt, tak k přímému lepení na stěnu.

V případě použití obkladů na strop upřednostňujeme montáž na dřevěný rošt pevně spojený se stropní konstrukcí.
Naše nabídka zahrnuje obkladové dílce z vícevrstvé konstrukce s masivním dřevěným nášlapem od 0,6 mm do 3,6 mm buď bez povrchové úpravy, tedy povrch lze lakovat, olejovat, voskovat, mořit nebo povrchově upravené přírodním olejem, popřípadě olejem s barevným pigmentem.

 

VENKOVNÍ OBKLADY THERMOWOOD

Představujeme vám jedinečný produkt svého druhu, jehož vznik umožňuje revoluční technologie tepelné úpravy dřeva ThermoWood®. Produkty, zpracované touto technologií, umožňují úspěšné použití dřevěných materiálů slabší dimenze z tuzemských (Evropských) zdrojů s tím, že jejich užitné vlastnosti a prodloužená doba životnosti je staví na úroveň tropických dřevin bez nutnosti likvidace tropických pralesů a ohrožování ekologické rovnováhy a životního prostředí. Námi dodávané a naprosto ekologické produkty THERMOWOOD jsou vyráběny v závodě Oy Lunawood Ltd. ve městě Iisalmi (střední Finsko) a splňují přísné standardy kvality, které jsou kontrolovány finskou Asociací výrobců THERMOWOOD (zkratka TWA). Vstupní materiál pochází z trvale udržitelných obhospodařovaných finských lesů (certifikace PEFC). Převážně se jedná o severskou (finskou) borovici, neboť severská borovice má mnohem větší