Luxusní dřevěné podlahy

Pro výrobu luxusních je používáno pouze dřevo z oblastí, které jsou podrobeny nejpřísnějším kontrolám a těžba je prováděna s důrazem na zachování a rozvoj současných lesních porostů.

Hledáme účinná řešení, která jsou přátelská k přírodě.Současné kolekce luxusních podlah odráží poslední trendy v architektuře a designu perfektním zkombinováním odstínů a textur od toho nejklasičtějšího po nejmodernější.

DUBOVÉ PODLAHY

Dub jakožto evropská dřevina rostoucí v našich podmínkách má díky svým technickým vlastnostem i dnes širokou oblast použití od podlah, pražců, sloupů a mostních pilířů až po nábytek.Podlaha z dubových prken je velmi tvrdá a odolná, má nádhernou texturu a pruhovanou kresbu na radiálním řezu s nápadnými zrcátky na tangenciálním řezu.

 

EXOTICKÉ PODLAHY

Podlahy EXOTIKAVýběr evropských i exotických dřevin - např. Hevea, Kempas, Jatoba, Ořech, Iroko, Afzelia (Doussie), Bambus, Merbau aj. - ve spojení se špičkovými povrchovými úpravami typu - bílý olej, laky na vodní bázi, přírodní oleje, laky s třpytivým efektem, apod. - umožňují použít tyto výrobky v bytových i komerčních interiérech. Specifická barevnost a kresba dodávají interiéru punc jedinečnosti a šíře barevné škály exotických podlah napomáhá vytváření jedinečné krásy obývaných prostor.