x-O nás

Firma C.W.O. Wood s.r.o. vznikla jako samostatná divize podlah a masivních výrobků mateřské firmy C.W.O. Plus, která byla založena v r. 1995 a specializuje se na stavební činnost a rekonstrukce jak soukromých, tak i komerčních objektů.

Hlavním předmětem činnosti C.W.O. Wood s.r.o. je realizace masivních podlah od českých a holandských partnerů. Kolektiv pracovníků naší firmy se snaží maximálně vyhovět přání zákazníků počínaje poradenstvím při návrhu projektů až po předání hotového díla. V naší nabídce najdete standardizované podlahy i podlahy atypické - šité na míru Vašim potřebám. Soustředíme se na kvalitní masivní dubové podlahy, které vynikají svým jedinečným přírodním vzhledem, vysokou odolností a dlouhou životností. Jsme schopni splnit náročné požadavky, odborně poradit a sestavit předběžnou cenovou kalkulaci, která bude zajímavá pro každého klienta. Samozřejmostí je i nabídka pokládky, případně drobných stavebních prací spojených s realizací zakázky.

Postupem času byla hlavní činnost rozšířena i o nabídku exotických materiálů pro stavbu teras a o výrobky z masivu. Podrobnější informace naleznete v jednotlivých sekcích  našich internetových stránek.  

Pokud stavíte, renovujete, uvažujete o změně podlahy či terasy, rádi Vás uvítáme v naší vzorkové prodejně v Hodoníně na ulici Havlíčkova č. 16.